czwartek, 9 sierpnia 2012

Bohaterowie


Anna Blake (17l.) - urodziła się w Wielkiej Brytanii. Nie zna swoich rodziców, mieszka z Panią Leną. Dla obcych jest zamknięta w sobie, oschła i niemiła. Naprawdę jest radosną osobą, trochę nieśmiałą. Boi się zaufać komukolwiek. Trwa w przekonaniu, że przyjaźń prędzej czy później i tak się zakończy, więc nie ma ona najmniejszego sensu. Uwielbia piłkę nożną, nienawidzi siatkówki i zespołu The Wanted oraz One Direction. Tylko Pani Lena wie, jaka Ania jest naprawdę.

Lena Blake (68l.) - Mieszka w Londynie od urodzenia. Znalazła 3-letnią Anię w parku, od tej pory dziewczyna z nią mieszka. Żeby uniknąć problemów, kobieta zameldowała paroletnią wtedy dziewczynkę, jako jej wnuczkę. Tak też ją traktuje. Jest osobą wyrozumiałą, zrównoważoną i cieszącą się życiem.

The Wanted (od prawej) - Jay McGuines (22l.), Nathan Sykes (19l.), Max George (23l.), Tom parker (24l.) oraz Siva Kaneswaran (23l.). Wiecie, co robią i kim są ;)


Nareesha McCaffrey  - dziewczyna Sivy. Zakochana w chłopaku do szaleństwa. Od początku ich znajomości wie, że to on jest tym jedynym. Na początku zazdrosna o Anię; pomyśli, że dziewczyna próbuje odbić jej chłopaka, lecz zmieni co do niej zdanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Neva Bajkowe Szablony